Nevyhadzujte svoj šrot!

Ponúknite ho na našom portáli a zarobte na ňom.

Chcem predať šrot Registrácia šrotára

O spoločnosti

Spoločnosť Šrotári.sk bola vytvorená na základe potrieb spracovateľov odpadu druhotných surovín na Slovenskom trhu. Na základe majiteľov firiem, výkupcov, autodopravcov, obchodných zástupcov, spracovateľov odpadu a ľudí pracujúcich v tomto obore sme sa rozhodli týmto spôsobom vytvoriť tento unikátny systém na zhromažďovanie informácií.

 
Šrotári.sk majú pomôcť malým a veľkým podnikateľom v podnikaní, majú slúžiť ako súbor nástrojov, ktoré šetria čas, peniaze a uľahčujú riadenie podnikania. 
 
Našou úlohou bude na webe Šrotári.sk zhromažďovať informácie o jednotlivých firmách, o ich cenách, o nakladaní s odpadmi, o ich novinkách. Vytvoriť priestor a spôsob reklamy za minimálny poplatok. Ukázať sa, čo najlepšom slova zmysle. Vytvárať spoločné projekty pre zbery a výkupné miesta. 
 
Užívateľ tak bude môcť hodnotiť, písať, ponúkať, predávať, kupovať, zverejňovať, komentovať, vymieňať materiál a vyberať si, ktorú výkupňu alebo miesto na odovzdanie vlastného materiálu si vyberie. Naopak to platí aj pre firmu. Priestor bude pre každého. Vytvoriť rôzne súťaže a spojiť sa na sociálnych weboch je teraz trendom. 
 
Víziou je dostať do povedomia ľudí, že odpad sa musí zhodnocovať a zároveň tým šetriť naše životné prostredie, v ktorom žijeme. Zarobiť by mali obe strany, pre splnenie základných potrieb v našom živote a to aj prostredníctvom tohto portálu.
 
Prezentovať sa má možnosť každý. Je len na jednotlivcovi, akú cestu si vyberie. Aj www.srotari.sk je cesta. A kde je väčšina tam je zvyčajne aj jednotlivec.
 

Preto touto cestou Vás chceme vyzvať, aby každý jeden z Vás bol súčasťou šrotárov na našom webe, ktorého sa to aspoň trochu týka.

Prihláste sa k odberu noviniek

Buďte pravideľne informovaný o:

  • zmenách cien šrotu
  • nových šrotárskych firmách
  • novinkách na našom webe

Ste šrotár? Dajte o sebe vedieť!

Zaregistrujte svoju šrotársku firmu

  • pridajte svoje pobočky
  • buďte informovaný o šrote vo vašom okolí
  • rozšírte povedomie o vašich pobočkách
Registrujte sa